NEDEN EKOL?

Kalite = Tüm beklentileri karşılamak

Ekol Filo, daima operasyonel filo kiralama sektörünün gereksinimlerini takip eder ve birlikte çalıştığı iş ortaklarının memnuniyeti için oluşturduğu çalışma ilkelerine titizlikle riayet etmektedir.

Faaliyetlerini yürütmeye başladığı ilk günden bu yana;  tecrübeli kadronun, doğru fiyat oluşturma politikasının, kaliteli araç ve danışmanlık desteğinin, kaliteli hizmetin anahtarı olma niteliklerini taşıdığının bilincinde olan Ekol Filo, kaliteli hizmet sağlayarak, sektörde önemli bir pazar payına sahip olmuştur ve bu gururu, çalışma ilkelerine olan inancına borçlu olduğunun bilincindedir.

Hizmet kalitesi ve hizmet türleri hususunda kesin bir çizgiye sahip olan Ekol Filo, bu çizgisi doğrultusunda; yoğun ve sürümü yüksek bir rutin yerine, iş ortaklarının ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaya yönelik hizmet anlayışının temsilcisidir.

Ekol Filo, kalitenin tüm beklentileri karşılamak olduğu hususundaki farkındalığı ile Operasyonel Filo Kiralama hizmetinden VIP Araç Kiralama hizmetine, Kısa Dönem Araç Kiralama hizmetinden 2. El Araç Satışına uzanan faaliyet yelpazesinde, gerek teknik altyapısı gerekse isabetli ekspertiz analizleriyle, iş ortaklarına en uygun seçenekleri sunmaktadır.

Bugüne gelinen aşamada, ülkemizin pek çok noktasında ve yurt dışında hizmet verebilme kapasitesine sahip olan Ekol Filo, sektörel sorumluluk yaklaşımıyla da daima hizmet ve kalite standartlarını daha da yukarıya taşımak arzusuna sahiptir.

Ekol Filo ile çalışma ayrıcalığına sahip olmak, Operasyonel Filo Kiralama, VIP Araç Kiralama, Kısa Dönem Araç Kiralama ya da 2. El Araç Satışı hizmetleri kapsamında, memnuniyetiniz üzerinde kurulu iş ortaklığı oluşturabilmek için Ekol Filo Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

FİLO-ARAÇ KİRALAMA İÇİN HEMEN TEKLİF AL